Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.06.2019 09:30
  • Son Güncelleme: 27.06.2019 16:29

tatili kaç gün olacak?

'na iki ay gibi kısa bir süre kala tatil planlarını yapmak isteyen vatandaşlar şimdiden tatil araştırmalarına başladı. Peki, 9 gün olacak mı? Geçen yıl 9 gün olan Kurban Bayramı tatilinin bu yıl kaç gün olacağını merak eden vatandaşlar bu yıl umduklarını bulamayacak. 'nın açıkladığı 2019 takvimine göre Kurban Bayramı tarihleri belli oldu.

Kurban Bayramı'nın gelmesine az bir süre kala vatandaşlar şimdiden tatil planlarını yapmaya başladı. Geçen yıl 9 gün olan Kurban Bayramı tatilinin bu yıl kaç gün olacağını merak eden vatandaşlar, "Kurban Bayramı 2019 ne zaman başlıyor? Kurban Bayramı kaç gün olacak?" sorularına yanıt aramaya başladı. Peki, Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.