Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.04.2019 12:12
  • Son Güncelleme: 26.04.2019 13:28

'nin İstanbul seçimleri ile ilgili bir algı operasyonu daha kararlarıyla yıkıldı

31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimlerde İstanbul'da yaşanan usulsüzlük ve şaibelerle ilgili 'ya itiraz eden , 'nin "seçim takvimi içinde itiraz edilmedi" yalanını YSK kararlarıyla belgeledi.

CHP'nin bir algı operasyonu daha YSK kararlarıyla yıkıldı

İstanbul seçimleri ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu'na ve MHP tarafından yapılan itirazlarla ilgili süreç devam ederken, 'de bu süreci manipülatif algı oyunları ile lehine çevirmeye çalışıyor.

Seçimlerle ilgili ortaya çıkan onca hile ve usulsüzlüklere rağmen "seçimleri yeniletecek gerekçeler yok" algısı üzerine çalışma yapan CHP'nin bu algısını çökertecek bir kararı daha ortaya çıktı.

AK PARTİ YSK KARARIYLA YANIT VERDİ
AK Parti tarafından YSK'ya yapılan itirazlardan biri olan sandık kurulu başkan ve üyeleri ile ilgili usulsüzlüklerle ilgili, CHP tarafı "süresi içinde itiraz edilmedi" savunmasını yapmıştı. AK Parti YSK temsilcisi sosyal medya hesabından paylaştığı belgelerle bu iddialara yanıt verdi.

Özel paylaştığı belgelerde YSK'nın sandık kurulu başkan ve üyelerinin listesini siyasi partilere vermediğini açıkladı. Bu nedenle de seçim takvimi içerisinde böyle bir itirazda bulunulamayacağının altını çizerek CHP'nin yaptığı dezenformasyonu ortaya koymuş oldu.

İŞTE O KARARLAR

kalan karakter 1000

ebu bekir. ebu bekir.

mantığın bittiği yerde chp ve onun çetesi gelir .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.04.2019 15:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.