Bugünkü
Takvim

'de koltuk savaşı! Yeni aday eski başkana ateş püskürdü...

’nin Edremit’teki yeni adayı, eski başkana ateş püskürdü: Gittiği her yerde beni eleştiriyormuş. Kazanınca koltuğu evine göndereceğim...

Koltuk savaşı
'in Edremit İlçesi'nde skandalın biri bitmeden biri gündeme geldi. Son olarak meclis üyesi adayların kapışmasının ardından, şimdi de şu andaki Başkan Kamil Saka ile yeni başkan adayı Selman Hasan Arslan karşı karşıya geldi. Aday gösterilmeyince 'den istifa edip bağımsız olarak yarışa katılan Saka, toplantılarda Arslan'ı eleştirdi. Buna kızan Arslan, veryansın etti:"Ne koltuk sevdasıymış anlamakta zorluk çekiyorum. Göreve geldiğimizde, 1 Nisan'da o koltuğu alacağım ve evlerine göndereceğim. Hem şimdiki başkana hem de önceki başkana göndereceğim. Evlerinin baş köşesine koysunlar. Koltuğa bakıp bakıp mutlu olsunlar. 5 yılda 750 milyon bütçesi olan Edremit'e ne yaptın da hala daha koltuğun peşindesin. Çıkıyor 50-60 kişilik toplantılarda bizleri suçluyor. Suçlanacak birisi varsa o sen ve avare takımındır" dedi.GÖREVDEN ALINDI
Erdek Belediye Başkanı CHP'li Hüseyin Sarı hakkında ''na hakaret' suçundan verilen 11 ay 20 günlük hapis cezası Yargıtay tarafından da onandı. Kararın infazına 18.03.2019 tarihinden itibaren başlandı. Son kararı verecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.