Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.03.2019 18:45
  • Son Güncelleme: 18.03.2019 18:46

darbe girişiminde şehit olan 'in babası 'ten 'lilere tokat gibi sözler: Hangi yüzle buraya geldiniz?

darbe girişiminde şehit olan 'in babası , törene katılan 'lilere, "Hem çocuklarımıza kurşun atanlarla bir olacaksınız hem de buraya geleceksiniz" dedi. Güvenlik görevlileri ve protokol üyeleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Yiğit, daha sonra tören alanından ayrılarak, yakınlarıyla şehitlikteki kızının kabri başında program bitene kadar bekledi.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla, 'nin Bünyan ilçesindeki şehitlikte tören yapıldı.Fetullahçı Terör Örgütü'nün 2016'daki darbe girişimi sırasında 'daki Özel Harekat Daire Başkanlığı'na düzenlenen hava saldırısında şehit düşen Komiser Yardımcısı 'in babası , törene İlçe Başkanı Okan Marzıoğlu ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Navruz'un da katıldığını gördü.

"ONLARLA AYNI HAVAYI TENEFFÜS ETMEM, HANGİ YÜZLE BURAYA GELDİNİZ?"
Yiğit, "Hem çocuklarımıza kurşun atanlarla bir olacaksınız hem de buraya geleceksiniz. Hangi yüzle buraya geldiniz, onlar buradaysa ben yokum, ya onlar gidecek ya ben gideceğim, onlarla aynı havayı teneffüs etmem." diyerek, törene katılan yöneticilerine tepkisini dile getirdi.

Güvenlik görevlileri ve protokol üyeleri tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Yiğit, daha sonra tören alanından ayrılarak, yakınlarıyla şehitlikteki kızının kabri başında program bitene kadar bekledi.

kalan karakter 1000

t.c. t.c.

bu tepkiyi herkes vermeli bu haçlı kalıntılarına

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.03.2019 18:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.