Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2019 01:11
  • Son Güncelleme: 15.03.2019 01:17

Ezan düşmanı haddini aştı! "Ezan kutsal değildir..."

Ezan düşmanı haddini aştı! Verdiği röportajda milletimizin kutsal değeri olan ezan hakkında küçümseyici ifadelere yer veren Gültekin, ezanın kutsal olmadığını iddia ederek, Taksim'de ezana karşı yapılan saygısızlığın üstünü örtmeye kalktı.

Gazeteci sınırını aşan açıklamalarda bulunarak ezan düşmanı olduğunu kanıtladı. Taksim'de ezana karşı yapılan saygısızlığı örtbas etme çabasında olan Gültekin, milletimizin kutsal değeri olan ezan hakkında "Yalan söylüyorlar. Ezan kutsal değildir, bizi habire köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Kutsal olan ibadettir. Ezanın kutsal olduğu nerede yazıyor? Bir ayette mi, bir hadiste mi, dinin herhangi bir kaynağında mı yazıyor" gibi skandal ifadelere imza attı.Hatırlanacağı üzere 8 Mart bahanesiyle Taksim'de ve öncülüğünde toplanan bir grup, ıslıklarla ve sloganlarla ezanı etmişti.

EZANI BEĞENMEZSEM PROTESTO EDERİM
Skandal ifadeleriyle ezan düşmanlığını gözler önüne seren Gazeteci Levent Gültekin, ezanı beğenmezse protesto etme hakkınının olduğunu iddia ederek, "Cırtlak cırtlak hocalara ezan okutuyorlar, beğenmiyorum protesto ediyorum, sesini kapatıyorum, lanet olsun diyorum" şeklinde şuursuz açıklamalarda bulundu.

KADINLARIN SOKAĞA İNMESİ EZANDAN DAHA KUTSAL!
Kadınların sokağa inmesinin ezandan daha kutsal olduğunu da iddia eden ezan düşmanı, ezanın kutsallığını küçümseyerek "Ezan sadece ibadete çağrı metnidir" dedi.

CAMİLER KUTSAL DEĞİLDİR!
Gazeteci Gültekin, camileri de küçümsemeye kalktı. Camilerin kutsal olmadığını iddia ederek "Cami dediğin insanın yaptığı bir binadır" açıklamasında bulundu.

HADDİNİ AŞTI!
Hadsizlikte sınır tanımayan ezan düşmanı, Taksim'de CHP ve HDP öncülüğünde toplanan bir grubun bu milletin kırmızı çizgisi ve kutsal değeri olan ezanı protesto etmesine tepki gösteren Başkan Erdoğan'a da aklınca seslendi. " Sanane ezandan" diyen Gültekin, küstahlığıyla da pes dedirtti.

kalan karakter 1000

abdurahman serdar abdurahman serdar

biri levent gültekin biri şirin payzın ikiside aynıikiside soysuz bunları gündeme bile getirmeye değmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.03.2019 11:34
Vatandaş Vatandaş

Soru şöyle sorulmalı idi senin için kilise ve sinagog kutsalmıdır çan sesi ile aran nasıl müslümanların yeryüzünden silinmesini onaylıyormusun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2019 10:24
KARTAL KARTAL

ALLAHIM TEZELDEN DİNSİZ İMANSIZLARIN TEZELDEN BELALARINI VERSİN AMİNNNNNNN...……………..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 09:27
vatandaş vatandaş

ezan kutsal değilmiş.dur büyük yazayım.BİLİYORMUSUNUZ ÖKÜZ KUTSALDIR AMA HİNDİSTANDA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 09:26
ihsan ihsan

ey levent sen devam et cehenneme odun lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 09:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.