Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.02.2019 10:31
  • Son Güncelleme: 19.02.2019 10:42

'nın annesi : Cezaevindeki çocuklarımı tehdit ediyor

'ın sağ kolu olduğu iddia edilen 'nın annesi , Adnan Oktar tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

Adnan Oktar cezaevinde de rahat durmadı

Kamuoyunda yakından tanınan doktor 'nın annesi , çocukları ve torununun Silivri Cezaevinde ziyareti sonrası konuştu. Babuna, çocuklarının itirafçı olmamaları için tarafından tehdit edildiğini söyledi.

5 ÇOCUĞU 1 TORUNU CEZAEVİNDE
Adnan Oktar, iddiaya göre cezaevinde bile Babuna ailesini rahat bırakmıyor. Adnan Oktar Suç Örgütünde en büyük yarayı Babuna ailesi aldı. Semin Babuna'nın 5 çocuğu ve 1 torunu örgüt üyesi olmaktan cezaevine konuldu. Semin Babuna'ya göre Adnan Oktar, cezaevinde bile tutuklulara rahat vermiyor. Onlarla itirafçı pazarlığı yapıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.