Bugünkü
Takvim

Taciz skandalı

’nda görev yapan G.G. isimli kabin memurunun, ’da kaldığı otelin personelini odaya kilitleyerek taciz ettiği iddia edildi. Alkollü olduğu belirtilen kabin memuru tutuklandı.

Taciz skandalı
'daki otelde bir garip olay... İddiaya göre geçen hafta 'nın İstanbul-Sao Paulo uçuşunda görev yapan G.G. isimli kabin memuru, Brezilya'da skandala imza attı... AirportHaber'in iddiasına göre uçuş sonrası otelde dinlenmeye geçen ekip üyelerinden G.G., eğlenmek için dışarı çıktı. Bir süre dışarda eğlenen ve alkol alan G.G., sabaha karşı konakladığı otele geldi. Otele girer girmez alkolün de etkisiyle resepsiyona yönelen genç kabin memuru, resepsiyon görevlisini taciz etti. Alkollü olduğu belirtilen kabin memuru tutuklandı.kefalet ücretini ödedi, kabin memuru serbest bırakıldı. Kabin memuru hakkında disiplin soruşturmasının devam ettiği kaydedildi. Kabin memuru G.G.'nin ise savunmasında, klima tamircisinin şikayetinden vazgeçmek için bin dolar talep ettiğini ve kendisine tuzak kurulduğunu iddia etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.