Bugünkü
Takvim

Dünya starlarını koruyan Cumhur İttifakı'nın Narlıdere adayı oldu

yıllarca Uzakdoğu dövüş sanatlarıyla uğraştı. , gibi yıldızlara bodyguard’lık yaptı. Şimdi 'in Narlıdere ilçesinde Cumhur İttifakı adayı olarak halkın korumalığına talip oldu.

Cumhurstar
AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimleri için 'in Narlıdere İlçesi'nde destekleyeceği MHP'nin adayı , renkli kişiliğiyle ilgi topladı. Judo, boks, kick boks ve wing tsun ile uzun yıllar ilgilenen Kocabıyık, 'de ünlü müzisyen Ceza ve besteci Mercan Dede gibi isimlerin korumalığını yaptı. Wing tsun sporunda 'Sifu' (büyük usta) unvanını alan en genç isim oldu. Türkiye'de özel kuvvetler personelinin yanı sıra emniyet güçlerine de eğitimler veren Süleyman Kocabıyık; , ve gibi dünyaca ünlü isimlerin de Türkiye'deki temasları esnasında koruma görevini üstlendi. Şimdi siyasete giren Kocabıyık, "Türkiye'nin 30 şehrinde seminerler düzenledim. İnsanların beklentilerine cevap verebilmek için kendime bir yol çizmeye karar verdim. Bunun da siyaset olduğunu düşündüm" dedi.DÜNYA STARLARINI KORUDU
Süleyman Kocabıyık, dövüş sanatlarındaki ustalığını korumalık görevinde de sürdürdü. Kevin Costner, Cristiano Ronaldo, Paris Hilton gibi isimlerin yakın korumalığını yaptı.BİR ÇOCUK BABASI
30 yaşındaki Kocabıyık en genç başkan adayları arasında....

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.