Bugünkü
Takvim

Bahçeli sert çıktı: Dalton musun?

lideri Bahçeli, Bolton’un açıklamalarına sert çıktı: Balton musun Dalton musun bilmem. ne yapacağını size mi soracak?

Bahçeli sert çıktı
MHP Lideri , ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'un açıklamalarına tepki gösterdi. Bahçeli, "Bolton musun, Dalton musun bilmem. neyi nasıl yapacağını sana ve patronlarına mı soracaktı? Bu ne küstahlıktır? Nasıl bir terbiyesizliktir?" dedi. 'KİM NE DERSE DESİN'
Bahçeli, Türkiye'nin Fırat'ın doğusunu, Menbiç ve etrafını zulümden kurtarmaya muktedir olduğunu da belirtti ve ekledi: "ABD ne yaparsa yapsın, kim ne derse desin Türkiye, Fırat'ın doğusuna hak için, adalet için, hukuk için, beka için, mazlumların güvenliği için girmeli, gereğini yapmalıdır. PKK/YPG'nin kökünün kazınması için altın fırsat önümüzdedir. Fırat'ın doğusu kandan, gözyaşından, cinayetten, hıyanetten arındırılmalıdır. Bu mücadelemiz haklıdır, hukukidir, meşrudur. Türkiye Fırat'ın doğusunu-batısını emniyete alacak kudrete haizdir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.