Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.11.2018 19:01
  • Son Güncelleme: 30.11.2018 21:25

Son dakika: Başkan Erdoğan ABD Başkanı Trump ile görüştü

Erdoğan, zirvenin ilk programı olan "Adil ve Sürdürülebilir Gelecek" temalı toplantıya katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, oturum başlamadan önce ABD Başkanı ile ayaküstü sohbet etti.

Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere bulunduğu Arjantin'in başkenti 'teki temaslarına başladı.

ERDOĞAN'I MAURICIO MACRI KARŞILADI
G20 Zirvesi'nin Dönem Başkanı ve Arjantin Devlet Başkanı Mauricio Macri, toplantı başlamadan önce Costa Salguero Fuar Alan'ında liderleri tokalaşarak karşıladı.

Erdoğan, G20 aile fotoğrafında hazır bulundu, daha sonra diğer devlet başkanlarıyla zirvenin ilk programı olan "Adil ve Sürdürülebilir Gelecek"temalı özel oturuma geçti.

ERDOĞAN VE TRUMP AYAKÜSTÜ SOHBET ETTİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, oturum başlamadan önce ABD Başkanı ile ayaküstü sohbet etti. Görüşme esnasında Erdoğan'ın yanında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da hazır bulundu.

Liderler, oturumun ardından Arjantin Devlet Başkanı Macri'nin konuşma yapacağı açılışa iştirak edecek.

BAŞKAN ERDOĞAN, HOLLANDA BAŞBAKANI RUTTE İLE GÖRÜŞTÜ
G20 Liderler Zirvesi dolayısıyla Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te bulunan Erdoğan, Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile bir araya geldi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.