Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.11.2018 11:04
  • Son Güncelleme: 29.11.2018 11:37

Son dakika: Erdoğan-Trump görüşmesinin saati belli oldu

Başkan , Başkanı Trump'la Arjantin'de bu akşam saat 22.00'de görüşecek. Başkan Erdoğan, 1 Aralık'ta da Putin ile bir araya gelecek.

Erdoğan-Trump görüşmesinin saati belli oldu

Cumhurbaşkanı ile Başkanı , Arjantin'de gerçekleşecek olan G-20 zirvesinde bir araya gelecek.

İki liderin görüşme saati de belli oldu. Yapılan açıklamaya göre; Erdoğan ile Trump arasındaki kritik görüşme saat 22.00'de gerçekleşecek.

DÜN TELEFONDA GÖRÜŞTÜLER

İki lider dün de telefonda görüşerek, ikili ilişkileri değerlendirmiş, Arjantin'de görüşme kararı almıştı.

PUTİN İLE GÖRÜŞECEĞİ TARİH BELLİ OLDU

Başkan Erdoğan, 1 Aralık Cumartesi günü de Rus lider Putin ile görüşecek.

BAŞKAN ERDOĞAN: SAYIN TRUMP İLE ARJANTİN'DE GÖRÜŞMEMİZ OLACAK

Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin ile yaptıkları görüşmede İdlib meselesinin de ele alındığını ifade eden , "İdlib'i konuştuk. Geçen hafta içerisinde Milli Savunma Bakanımız ve MİT Başkanımız, Moskova'daydılar. Muhataplarıyla orada bu konuları etraflıca ele alarak görüşme imkanları oldu. Orada da neler yapılabilir, bunlar konuşuldu. İşinbir diğer ayağı da Münbiç meselesi. Bu konuyla ilgili de Sayın Trump'la inşallah Arjantin'de görüşmemiz olacak. Orada etraflıca, telefonda bunlara şöyle etraflıcagirme durumumuz olmadı, dedik ki bunları biz sizlerle Arjantin'de dahateferruatlı görüşmemizde fayda var dedik ve Arjantin'de Sayın Trump'la da bukonuları görüşeceğiz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.