Bugünkü
Takvim

’ta

KADEM Muş’ta
Kadın ve Demokrasi Derneğinin () temsilciliği açıldı. Muş Öğretmenevi'nde Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, KADEM Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ve Başkan Yardımcısı Sümeyye 'ın katılımıyla etkinlik düzenlendi. Açılışta konuşan KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Kadının, aileyi ve toplumu güçlendirmek, geleceğe sahip çıkmak gibi bir derdi var. İşte sırf bu yüzden bile iyi ki KADEM var. Kadın olarak, kadına ve aileye dair her problemi sorumluluk alanımız olarak belirledik. Kadının ikincileştirildiği toplumda çocuklar da sağlıklı yetiştirilemez, siyasi ve ekonomik mekanizmalar düzgün işleyemez" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.