Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan suikasti ile ilgili 'a yüklendi

Başkan Erdoğan, ile ilgili ’a yüklendi: Kaşıkçı’yı kim öldürdü ve cesedi nerede? Bunu bilen sizsiniz. Siz değilseniz, tutuklanan 15 kişi biliyor

Katilleri biliyorlar
Başkan , 'ün ebediyete intikalinin 80'inci yılında Anıtkabir'deki törene katılarak çelenk bıraktı ve anı defterini imzaladı. Anıtkabir'deki resmi törenin ardından önce Atatürk'ü Anma Programı'nda ardından da 'ya gitmeden önce 'nda gündeme dair şu açıklamalarda bulundu:

Türk milleti darbelere, cuntalara ve vesayet güçlerinin oyunlarına rağmen iradesine sahip çıkmıştır. Tek parti döneminin zulümlerinden biri olan Türkçe ezanın bugün kamuoyu önünde savunulması o döneme özlemdir.

Görünürde Kandil'deki 'yı terör örgütü ilan edip ödül koyanların arka planda aynı teröristlerle nasıl iş tuttuklarını çok iyi biliyoruz. Biz bu oyunu çözdük. Bize kurulan tuzakların sahiplerinin başlarına geçirip yolumuza devam edeceğiz.

Cemal Kaşıkçı ile ilgili olarak kayıtları da , ABD, , Fransa ve 'ye dinlettik. Buraya gelen 15 kişi, artı 3'le 18 tutuklu kesinlikle bir defa hem faili biliyorlar hem de bu cesedin nereye götürüldüğünü biliyorlar.

Suudi Arabistan 'Yerel iş birlikçilerle bunu gerçekleştirdik' demişti. Şimdi inkar ediyorlar. Bunu bilen sizsiniz. Siz değilseniz, bu 15 kişi, katil veya katiller bunlar bunu çok iyi biliyorlar.


7 ASKERİMİZ ŞEHİT
Başkan Erdoğan, 'deki sınır karakolunda meydana gelen patlamada 7 askerin şehit olduğunu duyurdu. 25 askerin yaralandığı olayı yakından takip ettiğini belirten Erdoğan "Mühimmatın miyadının dolması gibi bir şey olmadığını Savunma Bakanım bildirdi. Top ile alakalı bir çalışma var" dedi. Şehitlerimizin isimleri şöyle:​Topçu Halil Daş

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.