Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan terör destekçilerine sert çıktı : Mezarları kazıldı!

Başkan Tayyip Erdoğan, ’da terör destekçilerine sert çıktı: ’te kanallar açıyorlar. Bu ne demektir? ‘Biz mezarı hazırladık, gelin defin merasimini yapın.’ Oraya da girilecek...

Mezarları kazıldı
Başkan Tayyip Erdoğan, dün Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığı'nda erbaş komando temel kursiyerleri bröve takma törenine katılırken daha sonra Isparta'da toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan şöyle dedi:

İnşallah çok yakında bugün burada brövelerini takan komandolarımızın desteğiyle Fırat'ın doğusundaki terör yuvalarını da darmadağın edeceğiz.
Bedelli olarak fiilen askerlik yapmadan bu sürece geride bırakanlar çok büyük kayıpta olduklarını bilmelidirler.
Ekonomide son dönemde birtakım spekülatif ataklara maruz kalmış olsak da dünyanın satın alma paritesine göre en büyük 13'üncü ülkesiyiz.
Birilerinin 'artık ayağa kalkamaz hale getirdiklerini' sandığı 'nın nasıl gerçek gücüne kavuştuğunu görenler hala şaşkınlıklarını üzerlerinden atamadılar.
Nereye kaçarsalar kaçsınlar, inlerine gireceğiz inlerine. Şimdi de 'te kanallar açıyorlar. Bu ne demektir? 'Biz mezarı hazırladık, gelin defin merasimini yapın.' Oraya da girilecek.

HASAN AY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.