Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.10.2018 13:13
  • Son Güncelleme: 13.10.2018 13:21

'ın en yakınındaki isimlerden tahliye oldu

’ın 30 yıldır en yakınındaki isimlerden biri olan , Etkin Pişmanlık Yasası’ndan yararlanarak itirafçı oldu. 90 sayfa ifade veren Serdar Dayanak’ın örgütü çökertecek yeni itiraflarda bulunduğu öğrenildi. Dayanık dün F Tipi Cezaevi’nden tahliye edildi.

30 yıldır en yakınındaydı... Dün tahliye oldu!

90 sayfa itirafta bulunan 1987 yılından bu yana yapılanması içerisinde olduğunu ve büyük miktarda maddi yardımda bulunduğunu söyledi.

ÖRGÜT SEMPATİZANLARININ İMAMIYDIM
30 yıldır Adnan Oktar'ın müridi olduğunu belirten Serdar Dayanık, yapılanmaya maddi yardımda bulunan 1000 kişilik sempatizan grubu yönettiğini anlattı. Anadolu'da ve Avrupa'da faaliyet gösteren bu sempatizan grubun para ve sömürü kaynağı olduğunun altını çizdi.


CİNSEL İSTİSMAR, TEHDİT VE DOLANDIRICILIK SİSTEMİ
Örgüt içerisindeki , yaşı küçük kız çocukları, turnike sistemi, tehdit, şantaj ve dolandırıcılık konularında çarpıcı itiraflarda bulunan Serdar Dayanık F Tipi Cezaevi'nden tahliye edildi. Serdar Dayanık'ın ardından 3 önemli ismin daha itirafçı olmak için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.