Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.10.2018 15:21
  • Son Güncelleme: 03.10.2018 15:21

Kültür ve Turizm Bakanlığına danışman oldu

Türkiye Cumhurbaşkanı , tarihçi-akademisyen Prof. Dr. 'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde pazartesi kabul etmişti. Bu görüşme ardından yeni bir gelişme yaşandı. Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığına danışman olarak hizmet verecek.

İlber Ortaylı'ya önemli görev!
Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Haluk Dursun, Prof. Dr. 'nın bakanlık danışmanı olduğunu Twitter'dan duyurdu.

"HEPİMİZ TÜRK KÜLTÜRÜNÜN HİZMETİNDEYİZ"
Twitter'dan açıklama yapan Dursun, "İlber Ortaylı hepimizin hocasıdır. Kültürel konularda bakanlık danışmanı olarak bize katkı verecek. Hepimiz Türk kültürünün hizmetindeyiz" dedi.

KÜLLİYE'YE KÜTÜPHANESİNİ BAĞIŞLADI
Prof. İlber Ortaylı, geçtiğimiz pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Başkan ile bir araya gelmiş ve kişisel kütüphanesini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne armağan etmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.