Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.09.2018 15:28
  • Son Güncelleme: 16.09.2018 15:28

Erdoğan'ın kritik ziyareti öncesi önemli açıklama

Başkan Erdoğan'ın yarın Rusya'ya yapacağı ziyaret öncesi Cumhurbaşkanlığı'ndan bir açıklama yayımlandı. Yayımlanan açıklamada Erdoğan'ın ziyareti sırasında masaya yatırılacak konular açıklandı.

Erdoğan'ın kritik ziyareti öncesi önemli açıklama

Cumhurbaşkanlığı'ndan, Cumhurbaşkanı 'ın, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun Soçi şehrine günübirlik yapacağı çalışma ziyaretine ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu'nun Soçi şehrine günübirlik bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek.

Erdoğan, ziyareti kapsamında Rusya Federasyonu Devlet Başkanı ile ikili bir görüşme yapacak. Program çerçevesinde iki ülkenin ilgili bakan ve yetkililerinin katılımıyla bir heyetlerarası görüşmenin yapılması da öngörülüyor.

Temaslar sırasında Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin siyaset, ekonomi ve enerji gündeminde yer alan konular ele alınacak, ayrıca Suriye başta olmak üzere bazı bölgesel ve uluslararası meseleler hakkında görüş alışverişinde bulunulacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.