Bugünkü
Takvim

Jet Rıza!

, Halkbank davasında itirafçı olup serbest kaldı. ’ta Ayşe adlı bir kadınla yemek yerken ortaya çıktı. Kendini Sam olarak tanıttı. “ciyim. Özel uçaklarımı kiraya veriyorum” diye hava attı!

Jet Rıza!
ABD'deki Halkbank davasının kilit ismi 'tı. Sarraf, eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'nın ceza aldığı davanın itirafçısıydı. Önce 'taki cezaevinde tutuklu bulunduğu açıklandı. Ardından da serbest kaldığı iddiası gündemi salladı.

KORUMALARI VARDI
Herkesin merak ettiği Sarraf, New York'ta bir kadınla yemek yerken ortaya çıktı. TAKVİM de ünlü aktör Robert de Niro'ya ait Nobu adlı restoranın 24 No'lu masasındaki o diyaloglara ulaştı. Buna göre Sarraf kendini Sam olarak tanıttı. 3 yıldır New York'ta yaşadığını anlattı. işiyle uğraştığını, özel uçaklarının olduğunu anlattı. Kadın da "Adım Ayşe. Buraya yeni geldim. Bazı projelerim var" ifadelerini kullandı. Sarraf ise "Ortak bir şeyler yapabiliriz. Hatta Miami'de malikaneme hemen gidebiliriz" şeklinde bir teklif yaptı. Kadın "Hayır" deyince Sarraf onu Waldorf Astoria adlı oteldeki Bull and Bear adlı bara çağırdı. Fotoğraflarını çekildiğini fark eden ikili, mekandan ayrıldı. 400 dolar bahşiş bırakan Sarraf, bayan arkadaşıyla birlikte kapıdaki şoförlü ve korumalı aracına binerek mekandan ayrıldı.Rıza Sarraf'ın, 'tutuklu tanık' olduğu ve gözetim altında bulunduğu açıklanmıştı. Ama Rıza Sarraf, New York'taki bir restoranda görüntülendi.Muhabirimiz Ercan Bayrak, New York Soho'daki mekanda önemli bilgilere ulaştı.Rıza Sarraf ile bayan arkadaşı dünyaca ünlü bu mekanda suşi yedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.