Bugünkü
Takvim

Yeni sistem milat olacak!

Başkan Erdoğan, 737. Söğüt ’yi Anma ve dolayısıyla bir mesaj yayınladı. “, maziden atiye kurduğu köprüyü güçlendirdikçe büyümektedir. Yeni yönetim sistemimiz, inşallah bu konuda bir milat olacaktır” ifadesini kullandı...

Yeni sistem milat olacak!
Bilecik'in Söğüt İlçesi'nde dün yine tarihi anlar yaşandı. Söğüt 'yi Anma ve 'nin 737'ncisi düzenlendi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan bu özel gün dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan şunları söyledi:

BİR ASIR BİLE GEÇMEDİ
"'ın Malazgirt'te açtığı kapıdan akın akın Anadolu'ya giren, buradaki kardeşleriyle kucaklaşarak hep Kızılelma'sını arayan ecdadımız, Ertuğrul Gazi ile kendisine yeni bir istikamet belirlemiştir. Ertuğrul Gazi'nin Osmanlı çınarını toprakla buluşturmasıyla Fatih'in 'u fethi arasında yaklaşık 1.5 asır vardır. Cumhuriyetimiz'in kuruluşunun üzerinden henüz bir asır bile geçmedi. Buna rağmen, kat ettiğimiz mesafeyi çok önemli, ama asıl menzilimizi düşündüğümüzde yetersiz görüyoruz. , maziden atiye kurduğu köprüyü güçlendirdikçe büyümekte, gelişmekte, güçlenmektedir. Yeni yönetim sistemimiz, inşallah bu konuda bir milat olacaktır."EMİNE ERDOĞAN'A BÜYÜK ÖDÜL
Başkan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 'da yaşanan insanlık dramı başta olmak üzere uluslararası kamuoyunun dikkatini çeken çabaları ve mazlumlara yönelik hayırseverlik faaliyetleri nedeniyle "Küresel Donörler Forumu" tarafından "İnsani Hizmet Takdir Ödülü"ne layık görüldü. Emine Erdoğan'a ödülü, 'da 11 Eylül'de düzenlenecek törende takdim edilecek.

Başkan Tayyip Erdoğan dün İstanbul'da Prensesi Akiko Mikasa'yı kabul etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.