Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.09.2018 13:50
  • Son Güncelleme: 09.09.2018 14:10

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kılıçdaroğlu'nu görmedi

Muharremci İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, afişlerde Kılıçdaroğlu'na yer vermedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kılıçdaroğlu'nu görmedi

CHP'de kim genel başkan belli değil. İzmir halkı bugün, 9 Eylül 1922 yılında düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde coşkulu bir kutlama yapıyor. Kutlamalara Muharrem İnce katılırken, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu katılmadı. Ayrıca, İzmir'in 95. yıl afişinde Kılıçdaroğlu'na yer verilmedi.

95. YIL KUTLANIYOR

İzmir halkı bugün, 9 Eylül 1922 yılında düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünde coşkulu bir kutlama yapıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği yürüyüşte Başkan Aziz Kocaoğlu'na Muharrem İnce de katıldı.

KOCAOĞLU, İNCE'DEN YANA

Aziz Kocaoğlu, daha önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na cephe alarak Muharrem İnce'nin yanında yer almıştı.

Önümüzdeki seçimlerde aday gösterilmesine ihtimal verilmeyen Kocaoğlu, Muharrem İnce'ye desteğini bu yürüyüşte de açık bir şekilde göstermiş oldu.CHP AFİŞİNDE KILIÇDAROĞLU YOK

İzmir'de sokaklara CHP'nin kuruluşunun 95. yıl dönümü nedeniyle afişler asıldı. Ancak afişlerde Kemal Kılıçdaroğlu'na yer verilmedi. Bu durum partililerde tepkilere yol açtı.

kalan karakter 1000

temel temel

adam tam yuzsuz dinlere saygili olan biziz diyor iyi de dinsizler cocuklari ikna odalarina yada fisleyen dinsizler kimin adami diye sorarlar bir de izmir dusman da kurtulmus da chp bu adamdan zor kurtulur adam tam yuzsuz isterse bir oy alsin basari diyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.09.2018 14:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.