Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.09.2018 09:13
  • Son Güncelleme: 07.09.2018 09:19

Tanrıkulu destekledi! dua etti!

15 Temmuz’dan sonra ülkeden kaçan ’cü Özkan çiftinden, ’a itirafı: Tanrıkulu için her gün dua ediyoruz. Bize çok büyük destek verdi!

Tanrıkulu destekledi! FETÖ dua etti!
ve 'daki okullarında fen bilimleri öğretmeni olarak görev yapan Bekir Özkan, eşi ve 3 çocuğuyla birlikte 5 ay önce illegal yollarla Meriç Nehri'ni geçerek 'a kaçtılar. Betül Özkan, Stockholm Center for Freedom'a () konuştu. Özkan'ın ifadelerinden, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun, Betül Özkan'a da yardım ettiği ortaya çıktı. Özkan, SCF'ye verdiği demeçte Tanrıkulu'nun bizzat gözaltından çıkarılması için çok sayıda şahsi girişimde bulunduğunu ifşa etti.ÇIKARILMA GARANTİSİ VERDİ
"Tanrıkulu için her gün dua ediyoruz. Bize destek ve gözaltından çıkarılma garantisi verdi" diyen Özkan, vekilin kendisini her gün en az 4 kez aradığını, bizzat dosyayı Diyarbakır'da takip ettirdiğini söyledi. Hatta "Üzülme ben senin suçsuz olduğunu biliyorum. Hukuksuz bir durum var ve içeride olsan bile haberlerini alıyorum merak etme" dediğini açıkça ifşa etti.

Stockholm Center for Freedom'a (SCF) FETÖ'nün Avrupa'daki en büyük sivil toplum kuruluşu.HAİNLERDEN BÜYÜK CHP İTİRAFI!

OYUNLARI ORTAYA ÇIKTI
CHP'li ismin hükümeti kastederek, "Onların güçleri yalnızca masum insanlara işliyor" dediğini de açıklayan Özkan böylece CHP'nin FETÖ'yü nasıl sahiplendiğini ve hukuku egale ederek kişisel bağlantılarıyla yurtdışına kaçışlarına yardımcı olduğunu gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.