Bugünkü
Takvim

Transa geçtiler

ne yapacağını iyice şaşırdı. Parti okulu adı altında bir grup genç ’da toplandı. Güne sporla başlandı. yapıldı. Etkinlik dansla tamamlandı!

Transa geçtiler
Anamuhalefet partisi, transa geçti. Genel Başkanı ile parti içi muhalefet birbirine girerken gençler ya kilitlendi! Seçim üzerine seçim kaybeden CHP Parti Okulu adı altında Adalar'da bir kamp düzenlendi. Kampa katılan gençler güne yogayla başlamayı tercih etti.

'DAHA ÇOK KAYBEDERİZ'
CHP Parti Okulu, erken saatlerde başlayan yoga dersiyle ilgili "Kampın üçüncü gününde erken saatlerde başlayan katılımcılarımız için günün ilk etkinliği yoga oldu" dedi. Ancak etkinlik bununla sınırlı değildi. Günün devamında hem spor hem de dans etkinliği gerçekleştirildi. Gençler özellikle vals etkinliğine büyük ilgi gösterdi. Bu görüntüler hem partililerin hem de vatandaşların tepkisini çekti. CHP'liler "Bu kafayla daha çok seçim kaybederiz" dedi.CHP'li gençlerin fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Şu yorumlar yapıldı: İyice transa geçin de bi kazanalım. Kılıçdaroğlu, tüm teşkilatlara yoga talimatı vermiş. Recep İvedik görmesin. Laiklik elden gidiyeah.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.