Son dakika: Başkan Erdoğan: 'de ciddi bir katliam yaşanır

Cumhurbaşkanı , Kırgızistan'daki temaslarını tamamlayarak, özel uçak "TUR" ile Ankara'ya gelişinde uçakta gazetecilerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, , konusunda tarafları uyardı. "İdlib'de şu anda çok acımasız bir süreç işletiliyor. Bir felaket yaşanırsa çok ciddi katliam yaşanır." dedi.

Başkan Erdoğan uyardı!

Cumhurbaşkanı , Kırgızistan'daki temaslarını tamamlayarak, özel uçak "TUR" ile Ankara'ya gelişinde uçakta gazetecilerle sohbet etti.

İDLİB'E SALDIRI KATLİAM OLUR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, , konusunda tarafları uyardı. "​Bizim için şu an İdlib'deki durum önem arz ediyor. Çünkü İdlib'de şu anda çok acımasız bir süreç işletiliyor. Orada 3,5 milyon insan var. Allah korusun, bir felaket yaşanırsa, çok ciddi bir katliam yaşanır. Bu insanların birinci derecede kaçabileceği yer yine Türkiye. Bizim belli şeyler çözüldü, artık Türkiye'den geri dönüşler başladı havasında olduğumuz bir dönemde, şimdi bu tür bir risk gündemde. Önümüzde gerek Mevlüt Çavuşoğlu'nun, gerek Savunma Bakanımızın muhatapları ile görüşmeleri var. Bu görüşmeleri önemsiyoruz. Hepsinden öte Tahran zirvesini çok önemsiyoruz."

  • 04 Eylül 2018, Salı 01:26

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.