Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.08.2018 11:44
  • Son Güncelleme: 10.08.2018 11:44

operasyona çanak tuttu 'un iptalini istedi

'nin cumhurbaşkanı adayı ABD'nin Türk ekonomisi üzerine çektiği operasyona çanak tutarak gibi Türkiye için önemi yüksek olan projelerin iptalini istedi.

Muharrem İnce operasyona çanak tuttu Kanal İstanbul'un iptalini istedi

Dolar bugün sabah saatlerinde saniyeler içerisinde yükseldi ve 6 lirayı geçerek 6,27'yi gördü. Bir süre sonra hızla düşüş gösteren dolar kuru saat 11.30 sularında 5,98'e indi.

'nin cumhurbaşkanı adayı doların sert yükselişinin ardından twitter üzerinden bir dizi açıklama yaptı. İnce, Sivas ve Erzincan mitinglerinde yaptığı çağrıları yeniledi, Başkan Erdoğan'a 'istirham ediyorum' ekonominin düzlüğe girmesi ve doların düşmesi için yapılması gerekenleri sıraladı.

"MERKEZ'E MÜDAHALE ETMEYİN, KANAL İSTANBUL'U DURDURUN"
Muharrem İnce'nin twitter paketine göre doların düşmesi için danışmanlar dahil ekonomiden sorumlu kim varsa acilen görevden alınmalı. Yine İnce'nin taleplerine göre, Merkez Bankası'na müdahaleden vazgeçilmeli ve gibi dev projeler bir an önce durdurularak, ileri bir tarihe ertelenmeli.

kalan karakter 1000

Temel diyorki. Temel diyorki.

Sayin.ince sen Ne zaman kaciyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.08.2018 04:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.