Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.06.2018 14:55
  • Son Güncelleme: 28.06.2018 15:05

'dan sinsi taktik! Şok ses kaydı: bizi satın almış

'ın lerde yaptıkları sinsi plan ses kayıtlarına yansıdı. İşte 'nün İP'ine sarılan Süleymancılar'ın kirli kumpasını deşifre eden ses kayıtları...

Süleymancılar'dan FETÖ taktiği

ın kamuoyuna, de Cumhur İttifakı'nı (AK Parti-MHP) destekleyeceği imajı vermesine karşın, cemaat mensuplarına gizliden gizliye İYİ Parti ve 'in desteklenmesi yönünde telkinler yaptığı ortaya çıktı.

Alihan Kuriş önderliğindeki Süleymancılar cemaatinin üst kademe yöneticilerinin, Akşener'i destekleme kararının cemaat içerisinde deprem etkisi yarattığı da ortaya çıktı.

Kendisine "Akşener'e oy verin" talimatı iletilen bir cemaat mensubu, Süleymancılar cemaatinin "büyüklerinden" Süleyman isimli şahıs ile görüşmesinde olayın mahiyeti hakkında bilgi talep etti.

Akşener'e oy vermek istemeyen vatandaş, cemaat büyüğüne isyan ederek, " bizi parayla satın aldı, sakın bana dini bir gerekçe söyleme" çıkışında bulundu.İYİ PARTİ'YE DESTEK VAAZI
Süleymancılar'ın 'da İyi Parti'ye desteğine ilişkin yeni ses kayıtları ortaya çıkmaya devam ediyor. Vakıf genel merkezlerinde İyi Parti'ye destek verilmesi yönünde talimat dağıtılmasının yanı sıra cemaatin sohbetlerinde de İyi Parti vaazları yapıldı.

kalan karakter 1000

vefa vefa

bir papaz da bu cemaat lideri. devlet bunlara erken müdahale etmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır7
cevapla 28.06.2018 20:09
emin subaşı emin subaşı

inanmak istemiyorum doğruysa çok çok yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır3
cevapla 28.06.2018 18:45
halit aytekin halit aytekin

Maalesef bunun gibi cemaatler ingilizlerin ve siyonistlerin projesidir. lütfen müslüman türk milleti olarak aklimizi ve irademizi hic bir cemaate, dernege digerlerine kiraya vemeyelim.Aklimizin ve irademizin okeyledigi tercihi kendimiz kullanalim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır5
cevapla 28.06.2018 18:04
mustafa mustafa

bunlarin avrupa daki kuran kursu altinda yürütügü cok ser dernekleri var cuma hutbelerinde bile almanca hutbe okuyorlar bir iki sefer gitim beni kovdular pkk damgasi vurdular bunlari yetistirdigi sözüm ona hocalari hepisi godoman derneklerinde süleymanci olmayani kovuyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır5
cevapla 28.06.2018 17:26
gülşen uysal gülşen uysal

isteyen istediğine versin cemaatlerin de toptancılık yapması çok yanlış

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 28.06.2018 16:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.