Bugünkü
Takvim

Dehş'e't-5

’nda kavga eden 2 sürücü, birbirlerine beyzbol sopası ve copla saldırdı. Otomobildeki kadınlar, korkudan çığlık çığlığa bağırdı. Dehşet anları, kameralara saniye saniye yansıdı

Dehş'e't-5
Trafik magandaları, dehşet saçtı. İstanbul Avcılar E-5 Karayolu'nda seyir halindeki bir sürücü, önündeki otomobili bariyerlere sıkıştırdı. Sürücü, sinirlerine hakim olamadı. Öfkeli adam, aracından inerek kendisini bariyerlere sıkıştırdığı gerekçesiyle arkadaki aracın sürücüsüyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine aracından aldığı beyzbol sopasıyla sürücüye saldırdı. Diğer sürücü de copla karşılık verince gerilim tırmandı. Çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuşurken, bu sırada her 2 otomobilin içinde bulunan kadınlar korkuya kapıldı.

YUMRUK YUMRUĞA...
Kavgayı ayıramayan kadınlar çağlık çığlığa bağırdı. Çevredeki sürücülerin araya girmesiyle öfkeli sürücüler ayrıldı. Yolun ortasında yaşanan kavga sonucu her 2 sürücü de aldıkları darbelerle hafif şekilde yaralandı. Trafiği altüst eden sürücüler, daha sonra araçlarına binerek gaza bastı. Karayolunda meydana gelen kavga anları ise kameralara yansıdı.TRAFİK TERÖRÜ KAMERADA
Birbirlerini yaralayan sürücüler, daha sonra araçlarına binip yollarına devam etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.