Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.04.2018 11:31
  • Son Güncelleme: 23.04.2018 11:52

23 Nisan töreninde 'li 'na tepki

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Taksim Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.Tören sonrasında Tanrıkulu ile el sıkışan genç, Tanrıkulu'na tepki göstererek, “’de hiçbir suretle ’yı destekleyen milletvekilleri istemiyoruz. Biz CHP’liler olarak Atatürkçü CHP’liler istiyoruz. PKK’yı savunan CHP’li vekilleri partide istemiyoruz” diyerek etti.

23 Nisan töreninde CHP'li Sezgin Tanrıkulu'na tepki

Taksim'de 'li olduğunu söyleyen bir genç, CHP'li 'na, "CHP'de destekçisi milletvekilleri istemiyoruz" diyerek tepki gösterdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Taksim Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı.Halk oyunlarının da oynandığı alanda, parti çelenkleri törenden sonra anıta konuldu. Tören sonrası elinde Türk bayrağıyla törene katılan ve CHP üyesi olduğunu söyleyen Yılmaz Ecevit Kılıç isimli genç, alandan çıkan milletvekillerinden Sezgin Tanrıkulu'nun yanına gitti.

"PKK'YI DESTEKLEYEN MİLLETVEKİLLERİ İSTEMİYORUZ"
Tanrıkulu ile el sıkışan genç, Tanrıkulu'na tepki göstererek, "CHP'de hiçbir suretle PKK'yı destekleyen milletvekilleri istemiyoruz. Biz CHP'liler olarak Atatürkçü CHP'liler istiyoruz. PKK'yı savunan CHP'li vekilleri partide istemiyoruz" diyerek etti.

Genç ardından güvenlik büro polisleri tarafından alandan uzaklaştırıldı.

kalan karakter 1000

gs   lı gs lı

benim gözümde kim olursa olsun ,isterse babamın oğlu olsun ,pkk yımı destekliyor ,işte o benim gözümde hain ve şerefsizdir,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2018 18:23
gs   lı gs lı

benim gözümde kim olursa olsun ,isterse babamın oğlu olsun ,pkk yımı destekliyor ,işte o benim gözümde hain ve şerefsizdir,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2018 18:23
tepki tepki

nerde pkk vatan haini var ise chp su an bunlara oy verenler bunu gørmiyor mu

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.04.2018 17:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.