Bugünkü
Takvim

Dövülerek katledilen ’nin acılı annesi isyan etti

Dövülerek katledilen ’nin acılı annesi isyan etti. Şarkıcı ise “Mekanın cennet olsun aslan yürek” dedi

Aslan yürek
Tüyler ürperten olay, 6 Nisan'da Gaziantep'te yaşandı. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisi İsmail Değirmenci (25), çalıştığı barda sahne aldı. Müşteriler tarafından üzerine bahşiş atıldı. Değirmenci ve arkadaşları da paraları topladı. Ancak garsonlar, bu bahşişlerden kendilerine de verilmesini isteyince, kavga çıktı. Bunun üzerine şef garson Yusuf Başgüden ile diğer garsonlar Mehmet Akar ve Mehmet Dağ, 'ye saldırdı. Müzisyen genç ise dışarı kaçtı. Ancak peşinden koşan garsonlar onu yakalayıp döverek öldürdü. 3 garson tutuklandı. Evladını kaybeden anne , "Yavrum babasını 4 yıl önce kaybetti. Öksüz kalmıştı. Bana, 'Anne seni kurtaracağım, sana ev alacağım' derdi. Allah oğlumu öldürenleri kahretsin, Ömür boyu cezaevinde yatsınlar" diyerek ağladı.


Anne Leyla Demirci, katillerin en ağır cezayı almalarını istiyor.

ÜNLÜLER LANETLEDİ
Ünlü sanatçılar da Değirmenci'yi katledenleri lanetledi. , İsmail Değirmenci hashtagi ile tepkisini gösterdi. ise ölen gençle çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, "Mekanın cennet olsun aslan yürek" dedi. Şarkıcı Derya Uluğ da "Genç bir müzisyenin adını bu şekilde duymamıza sebep oldunuz. Dilerim cezanız ağır olur" diyerek sitem etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.