Bugünkü
Takvim

Hayalet çarptı

Afrin'deki teröristleri ne silahları, ne de tünelleri kurtardı! Bunun üzerine 'büyük abileri ' lar yolladı.

Hayalet çarptı
Terör-sever Batı, PKK/YPG'ye silah verdi. Yetmedi! Yollarına mayın döşedi. Bitmedi! NATO standartlarında tünel inşa etti. Özellikle labirent şekli verdi. Havalandırma ekledi.

Böylece bomba basıncını azaltmak, ölümleri en aza indirmek istedi. Tabii bu da kesmedi. Son olarak özel eğitimli lar gönderdi. Her çatıya birer-ikişer yerleştirdi.

Ama Mehmetçik, o silahların üzerine yüreğiyle gitti. Yıkılmaz sandıkları tünelleri başlarına indirdi. Ve Hayalet Timi, inlerine girdi. Paralı sniper'ları yok etti. Öldürülen terörist sayısı 2795'e yükseldi.

kalan karakter 1000

taka41 taka41

Ankara kendisinin gercek düsmaninin kim oldugunu iyice gördü.....o yüzden bu Zaman Kadar düsman bildiklerimizi gözden gecirmemeiz gerek....dost bildiklerimizi silmek grerek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.03.2018 11:35
1071 1071

Allah muvaffak eylesin kefereyi kahreylesin AMİİİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.03.2018 10:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.