• Güncel
  • 14.02.2018 12:04
  • Son Güncelleme: 14.02.2018 - 12:04

Hazinedar'dan 'ta loca vurgunu

Görevden alınan Belediye Başkanı, ’tan belediyenin parasıyla aldığı locayı, “Bana özel” diyerek ailesi, eşi ve dostu için kullandı.

Hazinedardan Vodafone Parkta loca vurgunu

İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden alınan eski Belediye Başkanı 'ın bir yalanı daha belgelerle su yüzüne çıktı. Hazinedar, Beşiktaş'ın yeni stadı 'tan bir loca kiraladı. Locanın parasını belediyenin kasasından ödeyen Hazinedar, gerçekleri mesai arkadaşlarından bile gizledi. "Loca bana özel. Parasını cebimden ödedim" diyerek adeta locaya el koyan Hazinedar, burada kendi yakınları, özel misafirleri ve eşi dostu dışında hiç kimsenin maç izlemesine izin vermedi. Locayı tam anlamıyla kendi mülkü gibi kullandı. Murat Hazinedar, görevden alındıktan sonra incelenen belgelerde gerçekler ortaya çıktı. Locanın sözleşmesi Hazinedar'ın kendisiyle değil, Beşiktaş Belediyesi'yle yapılmıştı ve ödemeleri de belediyenin bütçesinden karşılanıyordu.

KAT 2, NO 149, 12 KİŞİ
Ancak evraklar sır gıbı saklanıyordu. 9 Şubat 2016 yılında Beşiktaş Belediyesi adına Murat Hazinedar ve Beşiktaş JK Derneği arasında yapılan 3 yıllık kontratta, locanın yeri ve konumu şöyle belirtilmiş: Tribün: Batı, Kat: 2, Loca No: 149.

Akşam

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT