Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.02.2018 14:34

BYEGM'den "Tuzağa Düşme" mesajı

BYEGM, Türk Silahlı Kuvvetlerince yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na karşı terör örgütü mensupları ve yandaşlarının sosyal medyada yürüttüğü dezenformasyon faaliyetlerini "Tuzağa Düşme" başlığı altında derledi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar 8 ayrı dilde, "Tuzağa Düşme" mesajıyla "gerçek" ve "dezenformasyon" halleriyle ele alındı.

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), Türk Silahlı Kuvvetlerince yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na karşı terör örgütü mensupları ve yandaşlarının sosyal medyada yürüttüğü dezenformasyon faaliyetlerini "Tuzağa Düşme" başlığı altında derledi.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun talimatıyla BYEGM tarafından hazırlanan çalışmanın giriş bölümünde, TSK'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını baskı ve zulümden kurtarmak üzere 20 Ocak'ta başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nın başarıyla sürdürüldüğü belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.