Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.02.2018 18:23

yanlışlıkla 'yi vurdu

'nin en büyük sahası olan Deyrizor'da 'nin; 'nin toplanma alanını vurduğu belirtildi.

ABD yanlışlıkla YPG'yi vurdu

'de 'nin konuşlandığı Deyrizor'da hareketli dakikalar yaşanıyor. Suriye'nin en büyük sahası olan bölgede operasyon gerçekleştirdi. ABD'nin yanlış koordinatlar ile gerçekleştirdiği operasyonda terör örgütü YPG//'nın toplanma alanı vuruldu.

300 TERÖRİST ÖLDÜ
ABD'nin müttefik olarak görüp birlikte operasyonlar gerçekleştirdiği YPG'nin hakimiyet altında tuttuğu Deyrizor'da ABD uçakları operasyonlar gerçekleştirdi.

Yanlış koordinatlar ile yapıldığı tahmin edilen operasyonda 300 YPG'linin ABD'liler tarafından etkisiz hale getirdiği belirtilirken, bölgede konuşlanan YPG'li teröristlerin büyük zaiyat verdiği belirtiliyor.

KASIT MI HATA MI?
YPG ile ABD, DEAŞ karşıtı operasyonların başlatıldığı günden bu yana el ele operasyonlar yürütüyor. YPG'nin son zamanlarda petrol kenti Deyrizor'da hakimiyet alanını artırması ve beraberinde gelişen Suriye'de petrolün sahipliği kavgası Rusya-YPG-ABD-İran ve rejimin kavgalarına neden oluyor.

Öyle ki geçtiğimiz günlerde rejime bağlı askerler petrol tesislerinin yakınlarına çıkartma yapmış, baskını ABD askerleri savunmak zorunda kalmıştı. Bu yaşanan gelişmelerin ışığında, gerçekleşen bombardımanın kasıtlı mı yoksa hata ile mi yapıldığı tartışılıyor.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

okadar buyuk hata olmaz. birileri kuvvetli sinyal karistiricisini calistirmistir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 12.02.2018 01:22
Urfalı Memo Urfalı Memo

Allahım sen ne büyüksün.Kafiri k afir ile öldürmek buna denir.Zaten Kuranı Kerimde de Yüce Rabbimiz buyuruyor bunu.Yahu kürt kökenli Müslümanım kendi köyüme ilçeme gitmiyorum bu kafir teröristler yüzünden.Allahım sen ne büyüksün, Ohhh ohh canıma değsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.02.2018 01:06
mehmet mehmet

Devamini bekler.. Nice yanlis sapmalar temenni ederim..Sizi zina irk sizi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.02.2018 00:42
semih semih

eeeeeeee elin dışardan gelen conisi sizi seviyormu sandınız ,zavallılar onların umurlarında bile değilsiniz ,siz onlar için bir araçsınız ,işlerini bitirince kıçınıza tekmeyi koyacaklar,

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.02.2018 23:25
Müttefiq Müttefiq

Ya şu amerikanın müttefikliyimi tutdu birden))) davamını bekleriz. İşde ALLAHIN işleri böyle. Allah Memetçikleri korusun amin!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.02.2018 23:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.