Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.02.2018 15:20
  • Son Güncelleme: 07.02.2018 15:20

'de yaralanan askerlerin yüreklere dokunan fotoğrafı

da paylaşılan, 'de havan saldırısında yaralanan iki askere ait fotoğraf, 7'den 70'e herkesi duygulandırıyor.

Afrin'de yaralanan askerlerin yüreklere dokunan fotoğrafı

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 'i işgal altında tutan teröristlere yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı 19. gününe girdi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİN SEMBOLÜ OLDU
Harekat kapsamında örgüte ağır darbeler vurulurken, örgütün hain saldırısında yaralanan iki askerin ellerinin kenetlendiği fotoğraf da paylaşıldı.

Hastanede çekilen fotoğrafta, lerimizin o anlarda bile birbirinden ayrılmadığı görülüyor.

Herkesi duygulandıran bu kareyi MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy şu sözlerle paylaştı: "Dün gece Afrin'de havan düşmesi sonucu yaralanan iki askerimiz Kaymakamımızca karşılandı. Canları çok yanıyordu yaraları fazla idi ama vatan sağolsun diye sayıklıyor birbirlerinin ellerini bırakmıyorlardı. İşte bu eller milli birlik ve kenetlenmenin adeta sembolü olmuştur".

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.