Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.01.2018 17:47
  • Son Güncelleme: 06.01.2018 17:48

Müslümanları hedef aldı

dan yaptığı bir paylaşımda resmen 'a kinini kusan sitesinden alçak bir saldırı geldi. Vatandaşlardan ise tepki yağdı.

T24 haber Müslümanları hedef aldı

Algı operasyonu sitesi dan yaptığı bir paylaşımda resmen 'a kinini kustu.

Sosyal medya platformu Twitter'da İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın fotoğrafıyla paylaşımda alçakça saldıran T24, "Camilerin sayısı arttıkça, çocuk istismarı, hırsızlık, yolsuzluk da artıyor" ifadeleriyle İslam'a ve Müslümanlara kin kustu.

Kemalist ilahiyatçının sözlerini malzeme olarak kullanan T24'e büyük tepki geldi.

İşte o kindar paylaşım;

SÖZDE İLAHİYATÇIYI MALZEME YAPTILAR
Sözkonusu paylaşımdan habere girildiğinde ise, kendisini Kemalist olarak tanımlayan sözde ilahiyatçı Cemil Kılıç'ın Diyanet'in internet sitesinde yer alan nikah ve bulûğ tanımlarına ilişkin değerlendirme yaptığı ifade edildi. Kılıç'ın "Camilerin sayısı arttıkça, çocuk istismarı, hırsızlık, yolsuzluk da artıyor" dediği iddia edildi.

TEPKİ YAĞDI
İslam düşmanı paylaşıma vatandaşlardan böyle tepki yağdı:

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

t24 Israil kanalı olmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.01.2018 09:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.