Bugünkü
Takvim

Samet’i hiç yalnız bırakmadı

, doğuştan kas hastasıydı. Yatağa mahkum kaldı. En büyük arzusu Erdoğan’la tanışmaktı. Bu hayaline ulaştı. Cenazesini omuzlayanlardan biri de Erdoğan’dı. Acılı aile yaşadıklarını şöyle anlattı: “Cumhurbaşkanımız bizi hiç yalnız bırakmadı. Allah ondan razı olsun...”

Samet’i hiç yalnız bırakmadı

HENÜZ 23 yaşında ölüme meydan okuyan bir kahramandı. Ancak bu mücadelesi hüzünle sonlandı. 'den geriye sevgi dolu bir hayat kaldı. Samet, doğuştan kas hastasıydı. 12 yaşındaysa hastalık onu yatağa bağladı. Ama o hayattan hiç kopmadı. ALLAH RA ZI OLS UN
Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktaydı. Takip ettiği isimler arasında da vardı. Erdoğan'a hayranlığını hep anlatmaktaydı. Samet geçtiğimiz yıl hayatının en mutlu anlarını yaşadı. Çünkü karşısında Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı. Erdoğan, Sultanbeyli'de toplu açılış törenine katılmış, tören sonrasında da Samet'i evinde ziyaret edip onunla tanışmıştı. Samet en büyük hayaline kavuşurken önceki gün hayatı hiç kalkmadığı yatağında sonlandı. Erdoğan, Samet'in önceki gün cenaze törenine katıldı. Baba Avni Demir, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a teşekkür edip şu ifadeleri kullandı: "Cumhurbaşkanımız ziyaretinin ardından bizi unutmadı. Bizi sürekli aradı. Samet'in sağlık durumunu sorar, bilgi alırdı. Cenazeye geleceğini de bilmiyorduk. Onun bu samimiyetine biz her zaman inanıyoruz. Bunu bize yine göstermiş oldu. Allah ondan razı olsun. Bizi hiç yalnız bırakmadı."


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samet'in cenazesine katıldı.

Furkan KARA

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

Memur Memur

Böyle bir cumhurbaşkanımız var kıymetini bilmeyen çok tabii

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.01.2018 08:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.