Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.12.2017 14:22
  • Son Güncelleme: 15.12.2017 14:22

hâlâ şeytanlık peşinde! Sıradaki plan

İstihbarat birimleri, örgütün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve diğer devlet büyüklerine yönelik planı yaptığını tespit etti.

FETÖ hâlâ şeytanlık peşinde! Sıradaki plan suikast

İstihbarat birimleri, örgütün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve diğer devlet büyüklerine yönelik planı yaptığını tespit etti. Suikast imasında bulunan şahsın Türkiye'den Güney Afrika'ya firar eden eski bir KOM polisi olduğu belirlendi.

TSK içerisine sızmış kadroları vasıtasıyla 2 yıl boyunca darbe planı yapan, 15 Temmuz gecesi 250 şehit vererek durdurulan 'nün yeni hainliği deşifre oldu. Yeni Akit'in haberine göre FETÖ'nün yapılan onca temizlik operasyonuna rağmen halen vazgeçmediği, yeni ve sinsi bir plan üzerine yoğunlaştığı tespit edildi. Örgütün uyuyan hücrelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik bir suikast talimatı verdiği belirlendi. Akit'in ele geçirdiği bir WhatsApp yazışması eli kanlı terör örgütünün sinsi planını açıkça doğruladı. Akit TV'de yayınlanan Bilgi Savaşları Programında gündeme getirilen belgede, terör örgütü FETÖ için henüz her şeyin bitmediği, abi konumundaki bir örgüt militanın "kendini feda" edeceği ifade ediliyor. Çözümlenen WhatsApp yazışmasında, "Her şey bitmiş değil. Bir plan daha var, Japonların kamikazeleri vardı ya! Bakmışsın bir abi kendini feda etmiş ve sorunu kökten çözmüş" ifadelerinin kullanıldığı vurgulanıyor.

İŞTE O KORKUNÇ YAZIŞMALAR
Arif: Abi dünden beri Durban'daydak, kusura bakma yeni gördüm mesajlarını. İyi misin?
Sale abisi: Ohhh Müslüman gezin siz. Biz çile çekelim siz gezin.

Arif: Abi estağfurullah ne gezmesi, sürgünde iş bakıyoruz.

Arif: Zaten bizi kimsenin umursadığı yok. Türkiye'de el üstündeydik, şimdi kapu kulu muamelesi görüyoruz. Bak kardeşilerimiz ne sıkıntı çekiyor. Kaçamayan zindan da çürüyor.

Sale abisi: 10 gün önce mesul Sale'ye geldi. Moraller yüksek.

Arif: Hayırlısı.

Sale abisi: Moraller nasıl yüksek oluyor anlamıyorum

Sale abisi: Anamız ağlıyor, abiler ablalar kaçacak delik arıyor ama moraller yüksek. S.. gitsinler.

Arif: Öyle konuşma.

Arif: Her şey bitmiş değil

Arif: ABD ve Avrupa bizden yana

Arif: Ayrıca bir plan daha var

Arif: Bakmışsın bir abi kendini feda etmiş ve kökten çözmüş sorunu

Arif: Japonların kamikazesi var ya

kalan karakter 1000

cemil cemil

bu alçak hainlerden herşey beklenir. moğol komutan hülagu hainleri kaleleri ile birlikte yakarak dünyayı bu şeytan çarpmışlardan kurtardı. şimdiki şeytan çarpmış bu hainleri ve sinsi iblisleri temizlemek kolay olmayacak. bunlar yaşadıkları müddetçe bu işten vazgeçmezler. rehavete kapılmadan mücadeleye devam edilmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.12.2017 20:44
devlet devlet

allahım hainleri kahrı perişan eyle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 15.12.2017 19:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.