• Güncel
  • 07.12.2017
  • Son Güncelleme: 07.12.2017 - 23:14

Kim yazdı Kemal Bey!

, ve atv’ye iftiralar attı, hakaretler yağdırdı. Ama iddiaya göre bu konuşmasını, kendi ekibi hazırlamadı! Peki “Kim yazdı?”, “Kim destek çıktı?” CHP’liler bile anlamadı!

Kim yazdı Kemal Bey!
Kılıçdaroğlu muhalefeti bıraktı! Birden bire ve atv'ye saldırdı! TAKVİM de olayın aslını, astarını araştırdı! Ve ilginç kulislere ulaştı! İddiaya göre, CHP lideri, konuşmalarını yazan ekibinden kimseyi yanına almadı!

Çirkin ithamlarla dolu sözlerini, gözlerden uzak hazırladı! Bu metni, kimin kaleme aldığına dair kimsenin bilgisi olmadı! Haliyle dedikodular başladı. Kulisler karıştı! Soru şu: Kemal Bey! Bu metni kim yazdı?

Zafer Şahinkalan karakter 1000

FatihSultan FatihSultan

kk a haber senin hain kanalllarına benzemez a haber gerçek Milli Türk kanalıdır, Ülkesi kirletecek hiç bir manşeti olmamıştır, ama senin istediği Yahudi kanalların Türkiye için karalama kampanyası yapmaktadır, pislik kılıçtaroğlu Biz Türk Milleti olarak A haber dinliyoruz senin pis kanallarını asla açmayız boşuna uğraşma defol. Ver Mehteri veeeeerrrrr.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.12.2017 11:17
ihsan ihsan

asıl idam edilmesi gereken kılıçtaroğlu atatyürk hayatta olsaydı tereddütsüz bu haini idam ederdi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.12.2017 09:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT