• Güncel
  • 06.12.2017 15:13
  • Son Güncelleme: 06.12.2017 - 15:13

Kılıçdaroğlu hakkında Cumhurbaşkanı'na hakaretten soruşturma

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Kılıçdaroğlu hakkında 'a hakaretten soruşturma başlattı.

Kılıçdaroğlu hakkında Cumhurbaşkanına hakaretten soruşturma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu hakkında, partisinin dünkü "Eşitlik ve Adalet Kadın Buluşması"nda yaptığı konuşmada kullandığı ifadeler nedeniyle suç duyurusunda bulunmuştu.

Erdoğan'ın avukatlarından Hüseyin Aydın'ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı suç duyurusunda Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin arkasında olduğu iddia edilen Gülen yapılanması ile örtüştüğü ifade edilmişti. Aydın'ın suç duyurusunda ayrıca "bu doğrultudaki söylem ve politikanın örgüt [FETÖ yapılanması] tarafından adı geçen siyasi partiye [] empoze edildiği hususunda toplumda yaygın bir kanaat oluşmuştur" denilmişti.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bu zavallının bu cesarete ve faşist diktatör edalarına nasıl kavuştuğunu anlamak için;söyleyene değil,söyletene bak;sözünden yola çıkmak gerek.fetö,ypg,kılıçtaroğlu ve mevcut chp aynı merkezden konuşturuluyor,pervasızlıkları ondan.Hepimizin bildiği gibi merkez abd ve Türkiye düşmanı ülkeler.kılıçtaroğlu kaset komplosu ile başlayan bir abd projesidir,fetö ve pyd yani pkk gibi.abd bu kullanıma çok elverişli alçakları özellikle seçer.Bunlarda yüz,utanma ahlak bulamazsınız en büyük özellikleri takiyedir.Bunlarda maske çok,bir gün Atatürkçü maskesi,bir gün solcu,bir gün Müslüman,bir gün kürt sever görünüp herkesi kandırdıklarını zannederler.Kandırdıkları tek kesim Türkiyenin gelişmesini hazmedemiyen hastalıklı halde Ak parti ve Erdoğan düşmanı trollerdir.kılıçtaroğlunun grup konuşmalarına bakın bu alçak sözleri söylerken ağızlarından salyalar akarak alkışlayan trollere bakın kimler olduğunu görürsünüz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 06.12.2017 16:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT