• Güncel
  • 06.12.2017 14:00
  • Son Güncelleme: 06.12.2017 - 14:00

Erdoğan'ın ziyareti öncesi Çipras'tan flaş açıklama

Başbakanı Çipras, Yunanistan'a kaçan darbeci askerlerle ilgili "Benim duruşum her zaman net olmuştur: Yunanistan'da darbeciler hoş karşılanmaz" ifadelerini kullandı.

Erdoğanın ziyareti öncesi Çiprastan flaş açıklama

Başbakanı Çipras, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti öncesi konuştu.

, 15 Temmuz darbe girişim ardından Yunanistan'a kaçan darbeci askerlerle ilgili "Benim duruşum her zaman net olmuştur: Yunanistan'da darbeciler hoş karşılanmaz. Bu kapsamda, Türkiye ile güvenlik ve yargı alanlarındaki işbirliğimize devam ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

Çipras, "On yıllar sonra bir ilk olan Türkiye Cumhurbaşkanı tarafından gerçekleştirilecek ziyaretin ileriye dönük cesur adımlar atmamız için önemli bir fırsat olduğuna inanıyorum." şeklinde konuştu.

Öte yandan Çipras, Türkiye-AB göçmen mutabakatı hakkında, "Türkiye, taahhütlerini yerine getirerek ve Ege'de göç akışını azaltarak mutabakata bağlılığını gösterdi" açıklamasında bulundu.

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

geç onları çipras türkler senin düşmanın diye sizi ve halkınızı,ordunuzu çok iyi uyutular.sonrada bir don bir gömlek ortada bırakdılar.her şeyiniz italyan.alman,fransız ne varsa elinizde.bir yunan krallığı dediniz osmanlıda oldunuz avrupa abd eyaleti.başınızı okşayanlar arkanızdan kazığıda eksik etmedi.ne oldu şimdi?yazık değilmi ilişkilere,yazık değilmi bunca zamana!ülkeniz halen hedefde,avrupadan çıksan çok para istiyecekler.peki ne olacak?satılacak bir şeyde yok.yunan topraklarında petrölde yok.avrupayı kov gitsin.hatta güney kıbrısda çıksın.o vakit bir şey yapabiliyorlarmı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.12.2017 15:58
Yadigar Ejder Yadigar Ejder

Eee o kaçakları niye elinde tutuyon o zaman çakal iade etsene? Tavşana kaç tazıya tut...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.12.2017 15:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT