• Güncel
  • 15.11.2017 08:32
  • Son Güncelleme: 15.11.2017 - 08:32

Sana kötü haberimiz var Özkök!

Kızıl Soros ile 15 Temmuz girişiminin baş aktörlerinden olan arasında bir ilişki olmadığını iddia eden Hürriyet yazarları ve Sedat Ergin'i ortaya çıkan başsavcılık dosyası yalanladı. Kavala ve Barkey arasında 93 saati aşan bir telefon trafiği tespit edildi.

Sana kötü haberimiz var Özkök!

Kızıl Soros lakaplı ile CIA ajanı ve 15 Temmuz darbe girişiminin organizatörlerinden biri olan arasındaki tüm ilişki deşifre edildi. Karanlık ilişkiyi HTS kayıtları ortaya çıkardı. İkilinin toplamda 93 saat 34 dakika 1 saniye görüştükleri tespit edildi. Başsavcılık yaptığı tespitlerle ikilinin arasındaki görüşmelerde; Kavala'nın eşi Ayşe Hale Kavala, Osman Kavala'nın ablası Reha Kavala, şirketin yönetim kurulu üyesi olan Zeki Türkkan ve genel müdür Şenel Durmuşkaya'nın köprü vazifesi gördüğü belirtildi.

ÖZKÖK VE ERGİN'E KÖTÜ HABER!
Doğan Medya'ya ait Hürriyet gazetesi yazarları Kızıl Soros Osman Kavala'yı yalanlarla aklamaya çalışmıştı. Sedat Ergin 3 Kasım tarihli Osman Kavala neden tutuklandı başlıklı yazısında 'Barkey ile Kavala'nın cep telefonlarının baz istasyonu bilgileri karşılaştırılır. Ve bulunur ki, lokantadaki karşılaşmanın hemen sonrasında üç ayrı günde Barkey ile Kavala'nın cep telefonları aynı baz istasyonundan sinyal vermektedir. Burada ikisi arasında telefon teması tespit edilememiştir, ancak İstanbul'da aynı baz istasyonu bölgesinin kapsama alanı içinde olmaları yeterli bir delil olarak görülmektedir.' demiş ve Barkey ile Kavala'nın herhangi bir telefon görüşmesi yaptıklarına dair kanıt olmadığını ileri sürmüştü.

de Sedat Ergin'in uydurduğu bu yalana sahip çıkarak ve 8 Kasım tarihli 'Büyükada manşetçileri size kötü haberim var' başlıklı köşe yazısında Ergin'in iddialarını devam ettirmişti. Yazısında 'Peki aynı baz istasyonunda sinyal verdiklerine göre telefonla mı konuşmuşlar? Hayır, aralarında bir telefon konuşması da yok... Öyleyse ne var? Sadece şu var. İkisi Allah'ın bir günü, aynı saatlerde Karaköy'delermiş... Deseniz ya, Allah hepimizi korumuş... Maazallah bizler de aynı saatlerde orada olsaydık, demek ki kendimizi Büyükada davasından içeride bulacaktık.' satırlarıyla Kavala'yı aklamaya çalışan Özkök; 'sizlere kötü haberim var' diyerek algı operasyonu yapmıştı.

İşte Sedat Ergin ve Ertuğrul Özkök'ün yazılarından o bölümler:

Ergin'in yazısı

Özkök'ün yazısı

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

GÜYA BÜYÜK YAZARLAR, GÜNÜMÜZDE TEKNOLOJİ SAYESİNDE HER KİRLİ İŞİN ORTAYA DÖKÜLECEĞİNİ HALA ANLAMAMIŞLAR MI? YA DA BİLEREK HAİNLİK EDİYORLAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.11.2017 10:01
ihsan ihsan

hürriyet ve Özkök tayfası cibilliyetsiz takımından

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.11.2017 09:51
ÇARŞI ÇARŞI

ERTUĞRUL ÖZKÖK PKK nın MEDYA AYAĞI gibi çalışıyor bugünkü yazısında DEMİRTAŞ AİLESİNİ kolluyor ŞEHİT AİLELERİ tepki göstermelidir TÜRK HALKI tepki göstermelidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2017 09:40
BGK BGK

PKK tetikçiliği gazeteciliği yapmak kanunen suçtur ÖZKÖK kaleminde bugünde DEMİRTAŞ yazısı var aleni olarak PKK YPG TERÖR örgütüne sempati besliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2017 09:39
BGK BGK

CİA nın paralı tetikçileri var bu zamanlarda PKK YPG için hizmet alıyor yazı yazdırıyor gibi Ertuğrul Özkök neyin peşindeyse ayağını sağlam basmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2017 09:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT