şimdi de 'nin sözcüsü!

Türkiye'nin 'e düzenlemesi gündemde olan operasyon için konuşan 'li milletvekili skandal ifadeler kullandı.

CHP şimdi de PYDnin sözcüsü!

Bir televizyon kanalında ekrana gelen programa Mersin Milletvekili konuk oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya ziyareti öncesi yaptığı açıklamayla tekrar gündeme gelen operasyonunu değerlendiren CHP'li Atıcı, skandal ifadeler kullandı.

CHP'Lİ VEKİL İŞGAL DEDİ
Afrin operasyonunu "işgal" olarak nitelendiren CHP'li vekil, "Afrin'e yaklaşım şu anda yanlıştır" dedi.

PYD RAHATSIZMIŞ
Atıcı; skandal ifadelerini, Türkiye'nin yapacağı operasyondan terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantısı 'nin rahatsız olacağını söyleyerek sürdürdü.

TÜRKİYE YANLIŞ YAPIYOR
Aytuğ Atıcı, konuyla ilgili şunları söyledi; "Türkiye'nin Suriye'deki üstlendiği rolden; Amerika'nın, Rusya'nın ve Suriye'nin, PYD'nin rahatsızdır. Çünkü Türkiye'nin kendine biçtiği rol İdlib'tir, Afrin değildir. Biz Astana Süreci'nde İdlib için anlaştık. Şimdi de Afrin'e doğru yöneldiğimiz için büyük bir rahatsızlık oluştu. Afrin'e yaklaşım şu anda yanlıştır. Afrin'in işgali şu anda yanlıştır."

Etiketler: , , ,
  • 14 Kasım 2017, Salı 08:42

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

chp böyle kerizleri nasıl bulup seçmiş yahu pes

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2017 11:18
Timbuktu Timbuktu

CHPliler Türkiye`,nin iyiligini istemezler, cünkü onlar Türk degiller ki, sadece Atatürk-maskesini kullananan Türk-isimliler Aynen DAESin ABD-maskeli katilleri gibi!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2017 11:04
MURATT_799 MURATT_799

OLUR PAPAZ EFENDİ GÖRÜRSEK SÖYLERİZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 14.11.2017 10:04
memo memo

chpkk de meclice girmesin bizde rahatsiz oluyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 14.11.2017 09:57
fert fert

senin gibi türk tanımıyoruz..ayrıca bu adama dikkat edin bu sakalını uzatarak güya şov yapıyor.inanıyorumki güya akp iktidardan veya recep tayyip bey iktidardan gittiği zaman sakalını kesecektir..bunun yanında herşeyi anladıkta bunlar secildiği zaman bunların oyu demokrat oluyorda diğer seçilenlerin oyu neden faşist oluyor onu bir türlü anlayamadık.oyun başka desene beyaz türk..bunlara dikkat edin bunlar kazaclarını ne zaman kaybederlerse o zaman sesleri çok fazlalaşıyor.bu ve bunun gibi efendi istemiyor türkiye ..sen daha anlamadınmı BEYAZ EFENDİ AYTUĞ!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 14.11.2017 09:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.