• Güncel
  • 13.11.2017 19:06
  • Son Güncelleme: 13.11.2017 - 19:06

Putin: "İkili ilişkilerimiz eski haline döndü"

Rusya Devlet Başkanı Putin, ile bir araya geldiği görüşmede, "Türkiye ile ilişkilerimizin eski haline döndüğünü söyleyebiliriz" dedi.

Putin: İkili ilişkilerimiz eski haline döndü

, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Soçi'de ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilişkilerin geliştiğine vurgu yaparak, "Aramızdaki siyasi, askeri ekonomik ve ticari bütün ilişkiler her geçen gün artarak devam ediyor. Gerek bölgede ikili ilişkilerimiz, bunun yanında bölge sorunlarına yönelik dayanışmamız, geleceğe yönelik güvenimizi de artırıyor" dedi."TÜRKİYE İLE İLİŞKİLERİMİZİN ESKİ HALİNE DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEYEBİLİRİZ"
Putin ise, "Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin artık tümüyle eski haline döndüğünü söyleyebiliriz. Ticaret hacmimiz, geçen yıl yaşanan düşüşten sonra bu yılın ilk 8 ayında yüzde 30'dan fazla arttı. Türkiye ve Rusya, Suriye krizi dahil olmak üzere tüm konular üzerinde birlikte çalışıyor" diye konuştu.

kalan karakter 1000

DOĞRUYA   DOĞRU DOĞRUYA DOĞRU

ARAMIZI BOZAN feto ,abd İŞBİRLİĞİYDİ ZATEN ,SAYIN PUTİN BU TUZAĞA DÜŞMÜŞTÜK AMA SON ANDA UYANDIK ,BİZ TÜRK MİLLETİ İMANLI OLANLARI SADECE ,ASLA SATMAYIZ , CHP ZİHNİYETİ NE GÜVENMEYİN AMMA

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2017 08:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT