Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.11.2017 18:38
  • Son Güncelleme: 10.11.2017 18:41

'dan 'nin yalanına belgeli yanıt

Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Şefi , 'nin hakkında yürüttüğü algı operasyonunu bir kez daha çürüttü. Karaman, hakkında ‘FETÖ şüphelisi’ olduğu yalanını ortaya atan Oda TV'ye belgeli yanıt verdi.

Nazif Karaman'dan ODA TV'nin yalanına belgeli yanıt
Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Şefi 'ın Ankara ve İstanbul'daki iki ayrı dosyada 'FETÖ şüphelisi' olduğunu yazan 'nin haberinin yalan olduğu belgelerle tescillendi.

ODA TV'NİN YALAN HABERİNE TOKAT GİBİ CEVAP!
Karaman, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kendisi hakkında hiçbir FETÖ soruşturması yürütülmediğini gösteren belgeyi Twitter hesabından yayınladı. Karaman, "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan ODA TV'nin yalan haberine tokat gibi cevap!Hakkımda hiçbir FETÖ soruşturması yürütülmediğinin kapı gibi belgesidir!" diye yazdı.

ODA TV ÖZÜR DİLEYECEK Mİ?
Nazif Karaman, Oda TV'nin yalan haberinin ardından dün şu açıklamayı yapmıştı:

"Ne Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nda, ne de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda hakkımda herhangi bir FETÖ soruşturması yoktur. Bu, Oda TV'nin iftirasıdır. Oda TV, benim şüpheli olduğum bir dosyayı numarasıyla ortaya koyarsa gazetecilik mesleğini bırakacağım. Eğer koyamazlarsa kendileri mesleği bırakacaklar ya da iftiralarından ötürü özür dileyecekler mi?"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.