Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.11.2017 21:03
  • Son Güncelleme: 09.11.2017 21:07

'den habercilik skandalı

Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Şefi hakkında ‘ şüphelisi’ olduğu yalanını ortaya atan , büyük bir habercilik skandalına imza attı. Ankara ve İstanbul’da şüpheli olduğu hiçbir dosya bulunmadığını söyleyen Karaman, “Oda TV, benim şüpheli olduğum bir dosyayı numarasıyla ortaya koyarsa gazetecilik mesleğini bırakacağım” dedi.

Oda TV'den habercilik skandalı

Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Şefi hakkında ' şüphelisi' olduğu yalanını ortaya atan , büyük bir habercilik skandalına imza attı. Karaman'ın Ankara ve İstanbul'daki iki ayrı dosyada 'FETÖ şüphelisi' olduğunu yazan Oda TV'nin yalanının aksine ne Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ne de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndaki herhangi bir dosyada Karaman'ın adı 'şüpheli' olarak yer almadı, almıyor.

"GAZETECİLİK MESLEĞİNİ BIRAKIRIM"
Nazif Karaman, Oda TV'nin yalanlarıyla ilgili olarak sabah.com.tr'ye şu açıklamayı yaptı:

"Ne Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nda, ne de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda hakkımda herhangi bir FETÖ soruşturması yoktur. Bu, Oda TV'nin iftirasıdır. Oda TV, benim şüpheli olduğum bir dosyayı numarasıyla ortaya koyarsa gazetecilik mesleğini bırakacağım. Eğer koyamazlarsa kendileri mesleği bırakacaklar ya da iftiralarından ötürü özür dileyecekler mi?"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.