Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.11.2017 07:40
  • Son Güncelleme: 07.11.2017 07:57

Sözde teröristbaşı FETO'ya yetmedi!

Terörist elebaşı Gülen, Mısır'ın darbeci lideri Sisi'nin yayın organlarına konuştu. Gülen; Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan sözde ne desteğini bir kez daha gösterirken yürüyüş için 'yetersiz kaldı' diyerek KK'yı fırçaladı!

Sözde adalet yürüyüşü teröristbaşı FETO'ya yetmedi!

'nün 15 Temmuz hain girişiminin elebaşı Fetullah Gülen, Pensilvanya'daki ihanet çiftliğinin kapılarını, Mısır'ın darbeci lideri Sisi'ye yakınlığı ile bilinen yayın organlarına açtı. Teröristbaşı Gülen, Kahire merkezli Al-Ahram Al-Arabi dergisi ile Arapça yayın yapan Vatan, Al-Ahbar ve Yorum 7 gazetelerine verdiği röportajda, vatana ihanet söylemini sürdürdü, kendisine yataklık eden ABD'ye ise övgüler yağdırdı.

TERÖRİSTBAŞI GÜLEN: YETERSİZ KALDI
lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözde ne ilişkin açıklamalar da yapan FETÖ lideri Gülen, kendi yandaşlarının da desteklediği yürüyüş için "müspet olmakla beraber yetersiz kaldı ve arkası gelmedi" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

beyler işte gördünüzmü adalet yürüyüşü kimin planı chp kimin piyonu açık değilmi herşey bu chp den hayır gelmez ulusal tehlike haline geldi

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 07.11.2017 10:48
cem cem

klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.11.2017 09:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.