• Güncel
  • 01.11.2017 16:45
  • Son Güncelleme: 01.11.2017 - 16:45

ASELSAN geliştirdi... Türk savaş gemileri vurulamayacak

ASELSAN tarafından geliştirilen deniz elektronik harp sistemleri sayesinde Türk Deniz Kuvvetlerine bağlı su üstü ve su altı unsurların düşman tarafından vurması zorlaşıyor.

ASELSAN tarafından geliştirilen deniz elektronik harp sistemleri savaş gemilerimizi koruması altına alıyor. Düşman tarafından atılan güdümlü mermi veya torpidolara karşı koruma sağlayan sistemler gemi üzerine gelen mühimmatları yanıltabiliyor.

Denizaltılardan su üstü platformlarına taarruz maksatlı kullanılan torpidolara karşı icra edilecek torpido sakınma ve aldatma harekâtını desteklemek maksadıyla kullanılmak için üretilen HIZIR 6 hedefi aynı anda takip edebiliyor.

Bir diğer ürün olan ZOKA ise sakınma manevrasının başarısını arttıracak şekilde torpidoların aldatılması ve karıştırması ile gürültü engeli yaratarak platforma hayati zaman kazandıyor.

kalan karakter 1000

taka 41 taka 41

:)) Allah herkesten razi olsun...bu vatan icin tek civi cakandan...bu sistemleri bize ne rusya ne ABD nede Usta iki yüzlü AB ülkeleri verirdi...nihayet böyle güzel haberler okuyabilioyruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 01.11.2017 17:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT