Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 30.10.2017 15:23

nde !

’nın Anvers şehrindeki nde, sempatizanları yine Türk vatandaşlarını kışkırtıp slogan attı.

Türk mahallesinde provokasyon!

'da geçtiğimiz gün sempatizanları Anvers şehrindeki ni basıp Türklere saldırmıştı. Saldırının ardından birçok Türk vatandaşı gözaltına alınmıştı. 10'dan fazla yaralının olduğu saldırıda polis araya girip vatandaşları sakinleştirmişti.

MAHALLEDEN KOVDULAR
Dün gece tekrar Türk mahallesine gelen PKK sempatizanları yine Türk vatandaşlarını kışkırtıp slogan attı. Toplanan Türkler PKK sempatizanlarını mahalleden kovdu. Kalabalık sakinleştirilemeyince polis özel harekatı araya girdi. 40'tan fazla Türk vatandaşı sorguya alınırken, kavgada 1'i polis 4 kişinin yaralı olduğu belirtildi.

Olaya ilişkin açıklama yapan Anvers Belediye Başkanı Bart De Wever, "Dış ülkede yaşanan bir sorunun bizim ülkemizde bu kadar olay çıkarmasını kınıyorum, bu olaylar yüzünden şehrimizin güvenliği ve huzuru tehlikede" dedi.

De Wever, Anvers şehrinde 1 hafta boyunca grup halinde dolaşma yasağı getirmişti.

kalan karakter 1000

kdeniz kdeniz

aşağılık Belçika dış ülkede değil kendi ülkende sen bu teröristlere kucak açtın daha bunlar iyi günleriniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2017 17:50
salak kirolar salak kirolar

yarin almanyada da deneyecekler gelin dortmunda da nasil kafa tutulurmus görün illaki siddet kullanmadan yapacagiz dortmund ve cevresi neredeyse 2. firat kalkani yapariz yeterki yetkililier bizi yaslniz birakmasin biz biryere kadar sonuc alamadigim yerde durmam mücadelemi farkli yaparim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2017 17:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.