Bugünkü
Takvim

’tan 29 Ekim mesajı!

ABONE OL
Trump’tan 29 Ekim mesajı!
Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği önceki gece Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu düzenlendi. Büyükelçi Serdar Kılıç'ın ev sahipliğindeki resepsiyonda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Cumhuriyet Bayramı mesajı okundu. Ardından kürsüye gelen ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Thomas Shannon ise uzun yıllar sonra ilk kez bir ABD Başkanı'nın 29 Ekim mesajını okudu. 'ın Türk halkına en iyi dileklerini sunduğu mesajında şu ifadeleri kullandı: "IŞİD ve PKK dahil terörizmin bütün biçimlerine karşı mücadelede Türkiye vazgeçilmez bir müttefik. ABD, Türk hükümetinin ve Türk halkının 3 milyon mülteciye yaptığı eşi benzeri görülmemiş misafirperverliği takdir ediyor. 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde demokrasilerine sahip çıkan kararlı Türk vatandaşlarının cesaretini saygıyla anıyoruz. Türk öğrencileri ve profesyonelleri ülkemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz."

kalan karakter 1000

ulkesiniseven ulkesiniseven

Al iste buna ne demeli?? Hic kimse cikip 3500 tir silahi pkk ya veren siz degilmisiniz diye soramadi mi??

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2017 08:24
vatandaş vatandaş

müttifikten uzun yıllar sonra ilk kez.işid vede pkk terörizmine karşı türkiye müttefik.pyd diyecekmiş şaşırmış.15 temmuz darbe girişiminde türk vatandaşlarının cesaretini saygıyla anıyoruz.pöh.ağızlar usulden böyle söyler.uzun yıllar diyor.ama 1915 olayları için bütün dünya adb başkanının ağzına bakar.acaba..........

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2017 07:41
birsu birsu

İşidi obama kurdu diyen sensin, bölgemizi yangın yerine çeviren abd, sen bizimle dalga mı geçiyorsun?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2017 04:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.