Bugünkü
Takvim

Trump'ın eski danışmanından küstah açıklama

'nin batı karşısındaki dik duruşunu hazmedemeyen Donald Trump’ın eski baş stratejisti , 'Türkiye İran'dan daha tehlikeli' diyerek bu hazımsızlığı gözler önüne serdi.

  • Güncel
  • 29.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.10.2017 14:33
ABONE OL
Trump'ın eski danışmanından küstah açıklama

El Awsat'tan Daphne Barak'a konuşan İslam düşmanı Bannon'a göre İran'dan daha tehlikeli. "Türkiye bizim için () en büyük tehlike" dedi.

"KATAR EN AZ KUZEY KORE KADAR TEHLİKELİ"
Katar'a komşu ülkeleri tarafından uygulanan yaptırımları da desteklediğini belirten Bannon, "Katar en az Kuzey Kore kadar tehlikeli. Katar'ın terörizmi destekleyip desteklemediği konusunun üzerinde gidilmeli'' diyerek, bölgedeki krizi körükleyici ifadeler kullandı.

''AVRUPA'YI ABD KORUYOR'' İDDİASI
ABD'nin agresif bir dış politika izlemesinden yana olan Bannon Donald Trump'ın 30 milyar dolarlık askeri bütçesiyle ilgili olarak da şunları söyledi "Son 17 yıldır savaştayız. Bu para Almanya'nın tüm savunma bütçesi kadar. Avrupa kendisini korumak için kılını kıpırdatmıyor. Onları biz (ABD) koruyoruz. ABD, Körfez ülkeleri ile Japonya ve Güney Kore'nin güvenliğiyle ilgili taahhütlere bağlı. Dünyadan kopmayacağız ama bundan sonra daha olgun hareket edeceğiz."

kalan karakter 1000

asım asım

ulan it oğlu itler asıl tehlike sizlersiniz ,sizler bozguncu kavim yecüc ve mecüc lersiniz ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2017 15:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.