Bugünkü
Takvim

"Bizim kitabımızda kula kul olmak yoktur"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda konuştu.

  • Güncel
  • 29.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.10.2017 20:09
ABONE OL
Bizim kitabımızda kula kul olmak yoktur

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

'KARA BİR LEKE OLARAK TARİHE GEÇTİ'
Cumhuriyetimiz ulu bir çınar olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Türkiye kendi gövdesiyle birlikte güven ve huzurun adı olan bir devlettir. Türkiye ne zaman kalkınma hamlesi başlatsa birileri cumhuriyeti korumak adına buna engel oldu. Darbeler, cuntalar cumhuriyet tarihine kara leke olarak geçti.

'TÜRKİYE KABİLE DEVLETİ DEĞİLDİR'
Türkiye bir kabile devleti değildir. Türkiye asırlara varan tarihiyle tüm dünyaya örnek olmuştur. Cumhuriyetimizin 100. yılına büyük büyük uyanış içinde gidiyoruz. Büyüme hızımız nereye gittiğimizin kanıtıdır.

"BİZİM KİTABIMIZDA KULA KUL OLMAK YOKTUR"
IMF'ye artık borcumuz yoktur. Şimdi onlar bizden borö istiyor. Eskiden zor oyunu bozar derlerdi milletimizle bir olup bu oyunu bozacağız. Bizim kitabımızda esir olmak, kula kul olmak, haksızlık karşısında susmak yok.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

hep geçmiş dönemdeki idareci,lerin ceremesini çekiyoruz mesela demirel 35 sene türkiyeyi abd ye peşkeş çekti

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2017 09:39
tevfik tevfik

ben şahsen tayyip için osmanlı ruhunu dirilten adam diyorum ,eskiden insanlarımız kendine güveni olmayan ,batı özentisi uşağıydı ,yani açıkçası 5 para etmez durumdaydık ,bizi kendimize getiren adam eden tayyip baba ,dır ,vesselam,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2017 08:19
Aslan Reis hela olsun Aslan Reis hela olsun

Allah yar ve yardimcin olsun Reis, hacli ve siyonistlere boyun eymek yok. Ya Allah ya Bismillah!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.10.2017 05:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.